O Nas

Biuro Projektów i Realizacji Inwestycji SEPARATOR Sp. z o.o.

 
 
Obecnie BPiRI SEPARATOR należy do TDJ S.A., prywatnej polskiej firmy inwestycyjnej rodziny Domogała, która od ponad 30 lat prowadzi aktywną działalność w różnych sektorach gospodarki.
 
 
 
Biuro Projektów i Realizacji Inwestycji SEPARATOR Sp. z o. o. wywodzi się z wiodącego i znanego w świecie biura projektowego SEPARATOR, które projektowało i nadzorowało realizację głównie zakładów przeróbczych, systemów transportu, składowania i załadunku materiałów sypkich, głównie węgla. SEPARATOR powstał w latach 50-tych dwudziestego wieku. Działalność obecnego Biura Projektów i Realizacji Inwestycji SEPARATOR Sp. z o. o. jest kontynuacją ponad 70-letniego doświadczenia w projektowaniu zakładów i obiektów przemysłowych.
 
 

 

W 1995 roku nawiązaliśmy współpracę z amerykańską firmą Roberts & Schaefer Company z Chicago, należącą do grupy Elgin National Industries.

 
Współpraca z amerykańską firmą, która oprócz projektowania zakładów przeróbki węgla, kruszyw, rud miedzi, systemów załadunku materiałów masowych, realizuje również inwestycje „pod klucz” pozwoliła nam pozyskać unikalne doświadczenie tak w projektowaniu jak i realizacji inwestycji.
W roku 1999 ROBERTS & SCHAEFER International LTD przejął większościowy pakiet udziałów naszej firmy.
 
 

 

W styczniu 2013 roku firma BPiRI SEPARATOR została wykupiona od ROBERTS & SCHAEFER International LTD i jest prywatną i niezależną spółką.

 
Zatrudniamy ponad 30 Projektantów, posiadających duże doświadczenie zawodowe i uprawnienia, zarówno w projektowaniu jak i nadzorowaniu realizacji inwestycji. Projektujemy używając najnowszych edycji oprogramowania AutoCAD a także innych programów.
 
Gwarantujemy najnowsze, sprawdzone, zgodne z obowiązującymi normami i efektywne rozwiązania projektowe, poparte wiedzą i wieloletnim doświadczeniem.
 
Zawsze ściśle współpracujemy z klientem, aby dobrze dostosować się do jego wymagań. Na wstępie proponujemy opracowanie projektu koncepcyjnego i wstępne oszacowanie wielkości nakładów inwestycyjnych. Daje to ogólne pojęcie, co do rozmiarów całego przedsięwzięcia i pozwala dobrze zaplanować jego realizację.
 
Nigdy nie kończymy naszej pracy dopóki cały projekt w pełni nie zostanie oddany do eksploatacji i dopóki nie odpowiada on do końca oczekiwaniom naszego klienta.
 

Zapraszamy do współpracy.

 
 
 
 
 
 
 
 
Dane Kontaktowe
 
Separator Sp. z o.o.
ul. T.Boya Żeleńskiego 105
40-750 Katowice
tel. +48 (32) 705 5700
fax. +48 (32) 705 5701
 
email
biuro@bpseparator.com.pl
 
Dane Firmowe
 
NIP: 631-00-23-263
REGON: 272072069
KRS: 0000019743
Kapitał Zakładowy: 6 650 500 PLN

 
 
 
Strona Główna  /  Projekty  /  O Nas  /  Referencje  /  Kontakt
2019 SEPARATOR